Osobní profil nowedding | 03.10.2014 7:50
6. kolo: FA Praha (Střížkov) - Loko Vltavín 2:1 (1:0)
Mistrovské (pohárové) utkání.
sobota dne 27.09.2014, 11:00 hod.
ze stránek soupeře: S "Lokádou" jsme naplno bodovali
Na krásné trávě v Březiněvsi jsme nastoupili proti "Lokádě". Utkání bylo o to důležitější, že jsme potřebovali naplno bodovat, abychom neztratili kontakt se špičkou přeboru a navíc vítěz tohoto utkání postoupil po čtvrtfinále poháru ( druhé kolo poháru bylo sehráno v rámci tohoto utkání). Opět jsme nastoupili v neúplné sestavě. Na Junioru se zranili Marek Difko a Petr Novák a dlouhodobě chybí Radek Klouček ( natržené vazy v kotníku). Naopak hráli už Ondra Lecnar a Michal Pavlík. V prvním poločase jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Proměnili jsme jen jedinou. Soupeř se víceméně jen bránil, ale paradoxně měl tři vyložené šance, které perfektně vychytal Šimon Juraczko. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se hlavně ve středu hřiště a bez šancí. Soupeř v padesáté minutě po chybě naší obranné činnosti vyrovnal. Po vystřídání v sedmdesáté minutě se naše hra směrem dopředu zlepšila a vyústěním toho byl i vítězný gól Standy Čahy v 77 minutě. Poté jsme si již vítězství pohlídali. V příštím kole hrajeme na Vyšehradě. Pakliže chceme hrát o vítěze přeboru, musíme vyhrát. Doufám, že se někteří hráči již dají dohromady a my nastoupíme v nejsilnější sestavě.

moje hodnocení: ano, soupeř byl asi v prvním poločase lepší, ale pokud bychom proměnili naše příležitosti, tak i první poločas vypadal úplně jinak. Ve druhém poločase bylo lepším mužstvem LOKO. Rozhodně se hrálo především na půli FA. Pokud však dostatečně přesně nepodpoříme útok a domníváme se, že to kluci v útoku vyběhají, tak to prostě nejde a nefunguje. Alespoň proti takovémuto soupeři.
Musím konstatovat, že tomuto zápasu by slušela remíza. FA byla ale šťastnějším mužstvem.

branky: 50´- Nesvadba
Osobní profil nowedding | 23.09.2014 10:56
5. kolo: Dukla Praha „B“ - Loko Vltavín 7:0 (3:0)
Mistrovské utkání.
sobota dne 20.09.2014, 13:45 hod.
Mistrovské utkání s Duklou na Strahově. Vůbec snadný zápas a umocněn tím, že v mužstvu chyběli Šulc, Staněk, Roušal, Nesvadba, „Arny“, „Meli“, kteří souběžně odehráli MU za mužstvo mužů „B“. No a pravděpodobně to bylo znát. Nevím, jak k takovémuto kolapsu mohlo dojít, nebyl jsem tam. Ale z článků Dukly „B“ vyplývá, že za toto mužstvo nastupuje ve velké míře ročník 97. My jsme nastoupili asi obdobně, ale „takováto darda“? Lze pouze konstatovat, že po „vyškolení“ r.97 ze Střešovic (0:3) nás „vyškolili“ také hráči r.97 z Dukly. No asi jsou to dobré kluby. Pro nás to neznamená nic jiného než se důsledně připravit na MU s FA Praha (Střížkov) v sobotu 27.09.2014, kdy zavítáme do Březiněvsi a ukážeme, že rozhodně nepatříme mezi „nějaká ořezávátka“, kdy si na nás může dovolit upravovat skóre. Máme a známe svoje možnosti a ty rozhodně nejsou na úrovni takovýchto výsledků.
Tak kluci, jdeme do toho a bojujme za svoje jméno, za svůj klub. LOKO – „DO TOHO“.
Osobní profil nowedding | 23.09.2014 10:55
4. kolo: Loko Vltavín - Střešivice 0:2 (0:1)
neděle dne 14.09.2014, 17:00 hod.
Domácí půda a náš starší dorost přivítal hosty z SK Střešovice. Soupeř vždy nepříjemný, bojovný. Střešovice k nám přijely s mužstvem r.97. To ale vůbec neznamená, že by to byly „nějaká ořezávátka“. Urostlí hráči, kteří svými výsledky již něco dokázali. Vezměme si třeba, že již tři roky (od r.2011) toto mužstvo neprohrálo na domácí půdě!!! Respekt, byť hráli venku, toto mužstvo musí vzbuzovat.
A ono se to ukázalo již v prvním poločase. Naše mužstvo nastoupilo opět nekompletní (nemoci) a s polovičním zraněním a nemocemi. Na lavičce seděli skromně dva hráči. No alespoň že dva!!! Přitom 7 z nich mělo z předchozího dne v nohách mistrovské utkání v Chabrech. No prostě složitá situace. Navíc je potřeba zmínit skutečnost, že jsme hráli na „umělce“. Nebyli jsme na trávu připuštěni. Nevím proč? Asi proto, abychom ji pro trénink mužů „A“ nezničili. Přece jen, oni jsou za fotbal placeni a dorost si to musí platit sám. Má to logiku!!!
To, že nám ta naše umělka nesvědčí bylo vidět od začátku. Žádný prostor, protihráč stále na zádech, žádný klid k rozehrávce. A pokud k tomu přidáme spíše schovávání se našich záložníků za protihráče, než aby šli před něj a chtěli míč, tak jsme se ani moc nedivili, že naši útočníci pouze paběrkovali. V podstatě neměli možnosti nějakým způsobem se prosazovat, pokud tam tem míč nepřišel. A proto se hrálo zase pouze na „nakopávanou“ a náhodné góly. Jednoho takového nakopnutí Střešovice využily k založení protiútoku, kdy následně jejich levé křídlo pěkně „udělal“ naše dva obránce, nezištně přihrál na malé vápno a jeho spoluhráč již neměl problém do protipohybu našeho Juryho v bráně skórovat. Pěkná akce – to je potřeba konstatovat. Stav 0:1 pro Střešovice. My jsme měli také příležitosti, a především hlavička Nesvadby v prostoru malého vápna, ale v tísnění a v bezprostřední blízkosti brankáře tento jeho ránu vychytal. Obrovská škoda.
Druhý poločas se odvíjel ve stejném stylu. Žádné z mužstev nemělo navrch. Prostě nakopávaná, z důvodů malého hřiště, nahoru-dolů. Málo prostoru, málo času na rozehrávku, obrovské nepřesnosti, špatné zpracování míče, odskoky míče při zpracování (hovořím především o našich hráčích LOKO), hraní na nahodilé patičky atd. Takovouto hrou jsme se nemohli dostat do zápasu. No, a když nás soupeř v 62´ minutě potrestal druhou brankou, mj. krásným prosazení se jejich středního útočníka, bylo o zápase v podstatě rozhodnuto. V dalším to byla z naší strany pouze křeč bez schopnosti dát přesnější přihrávku dopředu. Vše uprostřed zálohy v podstatě sbíral soupeř a nám nezbývalo než z obrany nebo od brankáře nakopnout, ale v záloze nebyl ten, který by zpracoval a přesně rozehrál. Proto dnešní porážka. Škoda, ponaučení je, že je potřeba hrát na tu stranu, která je dravější a důraznější. U nás tomu bylo dnes naopak.
Osobní profil nowedding | 23.09.2014 10:53
Všechny příznivce fotbalu LOKO Vltavín zdravím.

Po delší době si dovoluji na náš WEB hodit několik mých postřehů z proběhlých zápasů. Ać nerad musím konstatovat, že alespoň někdo. Věřte, že je to pro naše mužstvo potřeba.
Osobní profil nowedding | 12.08.2014 9:25
Přeji všem příznivcům LOKO Vltavín pěkný den,
a dovoluji si sděkit několik kritických připomínek.
Blíží se zahájení následující sezóna 2014/2015 a informovanost na stránkách = "0". A to se vším všudy. Na stránkách se nedozvíme, že vůbec nová sezóna zečíná, že jsme zahájili přípravu. Rozpis zápasů = "0". Soupiska = "0". Kalendář akcí = "0". Prostě se mi zdá, že vše je "0". Nezájem? Je to smutné, protože v minulosti (za trenéra Svobody)to fungovalo perfektně. Věděli hráči i příznivci CO, KDY, KDE, S KÝM, KDO, V KOLIK atd. Nebyl problém. Proč je to úplně obráceně v současné době mi není jasné. Ono tomu odpovídátaké stukečnost, že jsme ani nevěděli, kdy se odjíždí na soustředění. Stránky mužstva je prostě AKTUALIZOVAT. My, jako příznivci LOKO jsme zvědaví.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 26.05.2014 19:07
Zbraslav - Loko Vltavín – 1:3 (1:1)
Neděle 23.05.2014
Sobota, příjemné počasí, nádherné hřiště. Co více si přát k dobrému zápasu. Šli jsme na nevyzpytatelného soupeře, který dokáže obrovsky kousat. Zbraslav to několikrát ukázala a ukázala to na podzim i u nás, kdy nás obrala o dva body. Vůbec jednoduchý soupeř.
První poločas od jeho úvodu však napovídala, že na hřišti je mužstvo, které hraje o „titul“. Nic na tom nemění skutečnost, že poločas byl pouze 1:1. Brankových příležitostí jsme však měli hned několik. V úvodu zápasu se prosadil Honza Vošahlík, kdy efektně zužitkoval centr z levé strany a hlavičkou otevřel skóre 0:1. Několik minut na to dostal Nesvadba nádherné uvolnění od Máry Borského, šel sám na brankáře, který však namísto toho, aby vyběhl zůstal stát a Vláďa se zbytečně unáhlil se střelou. ŠKODA !!! Mohlo být dva nula v náš prospěch. V dalším jsme opět začali „bušit pouze po levé straně, která byla neprůchodná a zprava jsme nabíhali zcela „zbytečně“. Prostě absolutně nelogická hra. Na hřišti je 11 hráčů a my stále hrajeme stejným vzorcem, pouze přes čtyři hráče (navíc obsazené) a stále nalevo. To prostě rozum nebere, protože vytvoření příležitostí a volných hráčů z druhé strany by bylo daleko více. Co se však nestalo? Chyba v rozehrávce brankáře, tak jako plno dalších našich hráčů, čekal až k němu přiběhne protihráč, a ten poté neměl problém skórovat – 1:1. Namísto abychom vedli minimálně o tři branky, jdeme do kabin za nerozhodnutého stavu.
Druhá půle byla z naší strany „luxusní“. Hned v jejím úvodu se z otočky, levou trefil Fanda Krajánek – 1:2. Tlačili jsme, a v blízké budoucnosti se opět Fanda prosadil a zvýšil na 1:3. Výborně. Pouze bylo otázkou času, kdy to bude výše. No SORRY. To, co nejsme schopni dát, a to ve kterémkoliv zápase, to je prostě trestuhodné. Namísto toho abychom se brankami uklidnili, jejich neproměňováním dáváme nějakou zbytečnou vizi soupeři. Druhá půle naši hry šla opět pouze po jedné straně – tam, kde byl Jakub Zatkal. Střed a druhá strana, jakoby nehrála. PROČ ??? Možností a nabídek hráčů bylo plno, ale stále jsme "bušili" jedno a to samé. Pokud přišel centr na stranu druhou, byla to přihrávka zcela nepřesná, opožděná, kdy s tím nebylo co dělat.
Člověk který sleduje si říká: „ Čím to je?“ „Tím, že nechtějí?“
Přesto je třeba říci, že jsme podali oproti předchozímu zápasu s Radotínem daleko více disciplinovanější výkon. V podstatě, žádné „kecy“ a soustředili jsme se na hru. A to je pozitivem.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 20.05.2014 11:59
Řepy - Loko Vltavín - 1:11 (0:5)
Pátek 18.04.2014
Předehrávka tohoto kola nás čekala na hřišti Řep, které od nás na podzim dostali „naprášeno“ neuvěřitelným způsobem. Samozřejmě, že jsme byli zvědavi, jak se naši kluci s jistou dávkou podcenění se soupeřem vypořádají.
Od začátku zápasu byl patrný kvalitativní herní rozdíl mezi mužstvy, a to v náš prospěch. Soupeř se sice snažil, ale skutečně to nestačilo. Z naší strany to byla dobrá kombinační hra, kterou nám mužstvo Řep také usnadnilo. Co bylo potěšující, že jsme oproti předchozím zápasům „nebušili“ pouze z jedné strany, ale hráli jsme po obou křídlech a bylo to znát. To, že je platným hráčem mužstva, předvedl Vláďa Nesvadba. Měl dostatek prostoru, byl dostatečně rychlý a důrazný, měl dostatek míčů a z toho pramenily také čtyři jeho branky za první poločas a jeden přidal Fanda. A to ještě nějaké příležitosti nevyšly. Pro naše mužstvo to byl dobrý poločas a 0:5 v jejich prospěch zcela zasloužený.
Druhý poločas probíhal zcela v intencích poločasu prvního, a to včetně střelce gólů. Prostě Nesvadba měl střelecký den a opět ve druhém poločase nastřílel 4 branky. K němu se ještě připojil Zaty a Mára.
Tak jako na Chodově, také v Řepích to rozhodně nebyl soupeř, který by náše mužstvo mohl nějak zvláště prověřit. Na druhé straně jsme si vyzkoušeli a zcela jednoznačně potvrdili, že pokud hrajeme křídelní hru na obě strany a ze záložní řady je útok dobře podporován, dostáváme soupeře pod obrovský tlak. Pro nás pohodový zápas a pro Vláďu – střelecký a svým herním výkonem – koncert. Osm gólů v jednom zápase, byť proti tomuto soupeři, se nepodaří každý den.
Osobní profil nowedding | 19.05.2014 12:02
Radotín - Loko Vltavín - 4:1
Neděle 18.05.2014
Ztráta tří bodů je více než bolestivá a je více než pravděpodobné, že nás bude stát postup. A to bychom ještě museli porazit Aritmu doma. Nic však není nemožné. Obrovská škoda ztráty bodů. Jak jsem však již mohli vidět v předchozím zápase s Bohnicemi, tak ač neradi, musíme konstatovat, že nám chyběla herní morálka. To, že chceme hrát, chceme vyhrávat. Ale hrajeme jako tým. O to více je pro nás diváky šokující, že to tak v současné době vůbec nevypadá. Od úvodu, u značné části hráčů, jako by si šli "pouze zahrát fotbal" a ne že nastupují do mistráku, kde v každém zápase jede o postup. A již několikrát jsem konstatoval, že toto naše mužstvo má daleko, daleko na víc. Co je však pravda, bez tréninkové píle, herní a hráčské kázně to prostě nejde. Nejde to proti žádnému mužstvu a můžeme si namlouvat, nebo se vymlouvat na co chceme. JE TO OBROVSKÁ ŠKODA, PROTOŽE NĚKTEŘÍ Z HRÁČŮ MAJÍ OBROVSKÝ HERNÍ A DOVEDNOSTNÍ POTENCIÁL.
No, snad Zbraslav v sobotu 24.05.2014 ukáže, že jsem se mýlil a Radotín bude vymazán.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 06.05.2014 15:24
Podolí - Loko Vltavín - 1:4 (1:2)
Neděle 04.05.2014
V neděli jsme zavítali na půdu Slavoje Podolí. Nijak zvláště jsme se tohoto zápasu neobávali, protože jsme věděli, že herně máme v podstatě na kteréhokoliv ze soupeřů ve skupině. Krásné fotbalové počasí ještě předpokládaný výsledek umocňovalo.
No, ale prozření bylo o něčem jiném. Naši hráči k zápasu, především v prvních 20´, přistoupili více než vlažně. A soupeř této naší laxnosti dokázal skvěle využít a skórovat. Že to byla akce více než pohledná, o tom není pochyb. Z naší pravé strany si nás soupeř vyšachoval a K.O - 1:0. Snad si v této chvíli kluci uvědomili, že to zase až tak jednoduché nebude a ve hře přidali. Výsledkem bylo vyrovnání po krásném pasu na Zatyho, který přeloboval soupeřova brankáře 1:1. V dalším průběhu prvního poločasu se hra odvíjela především na soupeřově půli, kde jsme nedali několik „tutovek“. Je jedno kdo, ale nedali, Po jednom z rohových kopů se k hlavičce dostal Vláďa. Hlavička výborná, ale gólman vytáhl jeden ze svých bravurních zákroků a chytil. V závěru poločasu jsme se dostali k přímému kopu. Jeho realizátorem byl Šulc. Střela k pravé tyči. Brankář to chytal do náruče, ale neudržel a bylo 1:2.
Druhý poločas se v podstatě odehrával na polovině soupeře z Podolí. To co jsme nedali, je trestuhodné. Přesto se ještě jednou prosadil Zaty 1:3 a Introvič 1:4. Ale pokud by byl výsledek o 4 až 6 branek vyšší, v náš prospěch, tak se nikdo nediví.
Co nás zklamalo, byl přístup některých hráčů k zápasu. Zbytečné zesměšňování soupeře, vše bráno na lehkou váhu, opět nemístní řeči. To prostě k tomuto fotbalu nepaří. Je to škoda, protože toto naše mužstvo je kvalitní, ale někteří kluci, jako by to nebrali vážně. Proto celkový dojem ze zápasu si odnášíme rozpačitý. Navíc se opět projevila hra v podstatě pouze po jedné straně, tam kde hrál Zaty. Prostě hra o ničem.
Příští zápas nás doma čekají Bohnice. Na podzim jsme tam prohráli 1:0, tak jsme zvědavi.
Osobní profil nowedding | 14.04.2014 13:11
Loko Vltavín – Střešovice – 4:2 (2:0)
Neděle 13.04.2014
Druhé mistrovské utkání a první na domácí půdě v jarní části ročníku 2013/2014. Nic snadného, protože se soupeřem ze Střešovic je vždy „hodně práce“. Skutečně jsme byli zvědavi, jak si naši hráči se soupeřem ze Střešovic poradí, protože Chodov nás nic moc neprověřil.
První poločas jsme zahájili vlažně. Jako bychom zkoušeli soupeře „co a jak“ ukáže. Neukázal, a proto jsme se začali prosazovat my. Měli jsme více ze hry a příležitosti ke skórování se začaly objevovat. Jednu z nich dokázal proměnit Zaty 1:0. Ve druhé části prvního poločasu jsme se opět dokázali prosadit,kombinační hrou a pasem „Šulcína“ se podařilo přenést hra na pravou stranu, kde si Vláďa zpracoval míč prsy a šel sám z úhlu na brankáře soupeře, následovala jeho střela kterou tento vyrazil a včas a na správném místě byl Marek a bylo 2:0. Druhý pěkný fotbalový moment. Následně jsme dohrávali poločas v poklidu. Příležitosti tam z naší strany byly, ale ty jsme nedokázali zužitkovat. Proto poločas 2:0 v náš prospěch.
Před začátkem poločasu jsme nějak dlouho čekali na hlavního sudího. Proto se zdálo, že jsme v úvodu zápasu nějací ztuhlí, bez pohybu. Hra probíhala prvních 10´pouze mezi šestnáctkami, nevýrazná hra. Následně však přišla akce , kdy se k míči dostal „Zaty“ a nemýlil se – 3:0. To byl výsledek naší zlepšené hry „po zahřívací“ době. Přesto jsme si vybrali také krušné chvíle v obraně, které nám daly vědět o podzimní části. Zmatek na zmatek, špatná domluva a následovala doslova „šmudla“ soupeře končící brankou v naší síti 3:1. Hosté se mohli radovat, ale my ….? Škoda mluvit.
Nepřestali jsme do soupeřovy obrany „bušit“. A bylo to vidět. Ty příležitosti, které jsme si vytvořili ke skórování, byly více než parádní. Samostatné nájezdy „Zatyho“, „Fandy“, příležitost Vládi. Šanci, kterou svým důrazem Vláďa vytvořil svým důrazem kdy míč prošel pokutovým územím, to je prostě na trhání vlasů. To není o tom, že bychom na to neměli, ale nedali, "vlažné" doplnění do pokutvého úzamí. A když jsme to mohli řešit brilantní přihrávkou na volného hráče, volíme střelu (viz. Fanda). Co z toho pro nás plyne, namísto abychom se herně a především brankově uklidnili, dáváme šanci soupeři. Přesto jsme se prosadili bravůrní střelou Honzy a bylo - 4:1. No k naší škodě, opět z náhodného protiútoku a zmatku mezi obranou a naším brankářem dáme příležitost soupeři, který druhou „šmudlou“ přehodí gólmana a zápas dostává úplně jiný náboj - 4:2. Zcela zbytečně jsme dali soupeři domnění, že se zápasem ještě může něco udělat. No naštěstí to naši kluci nepřipustili a naopak zvýšili tlak. Závěr druhého poločasu jsme si naštěstí pohlídali a dohráli do zcela zaslouženého vítězného konce.
Musím konstatovat, že mě potěšil výkon Jakuba Zatkala, Lukáše Staňka, Pavla Zeleného a Vládi Nesvadby – bojovnost, nasazení, důraz. Hra, kterou tito hráči prezentovali snesla vyšší kritétria – dobře kluci.
Osobní profil nowedding | 09.04.2014 17:02
Chodov - Loko Vltavín - 1:11 (0:5)
Neděle 07.04.2014
První mistrovské utkání SD. Nastoupili jsme v podstatě v kompletní sestavě na soupeřově hřišti z Chodova. Je pravdou, že soupeř je beznadějně poslední. Proto se také zápas vyvíjel tak, jak naznačuje konečné skóre.
První poločas, především v jeho úvodu, byla hra vyrovnaná. Přesto jsme si již v této fázi dokázali vypracovat brankové příležitosti, které jsme nedokázali zúročit. Postupem času začali prosazovat a dokázali jsme ukázat herní kvalitu. Z počátku zápasu byla hra našeho mužstva docela dobrá. Byla sice vidět jistá nevyhranost některých z hráčů, ale na druhé straně jistý druh kvality tam byl. Využívalo se jak levé, tak pravé křídelní hry. Především z pravé strany a aktivity z naší strany, to u soupeřovy obrany vždy hořelo. Škoda jen neproměněných příležitostí. A že jsme si jich vypracovali!!! Poločas 5:0. Řekněme si otevřeně, pokud by bylo více, nikdo se nediví, spíše byl překvapen že pouze 5:0 v náš prospěch.
Druhý poločas byl již jen otázkou „dohrání zápasu“ s tím, s jakým konečným výsledkem. A že se to tam i ve druhém poločase začalo sypat. Svůj velký díl „viny“ na tom měl ZATY, protože ten, pokud se k „něčemu připletl“ skóroval. A těch příležitostí bylo daleko více. Králem neproměnění šancí byl však Vláďa. Dva samostatné nájezdy a nic – tyč a brankář. Konečně u třetího se nemýlil. Celkovou hru mužstva však hodnotit složitě, protože soupeř byl v podstatě soupeřem odevzdaným. Bylo pouze otázkou času, kdy a kolik. Proto se nelze divit, že se naši hráči začali uchylovat k individuálním akcím, které neměly šanci. Hodně našich hráčů se chtělo individuálně „ukázat“ a jaksi se nedařilo. Namísto toho, aby vyprecizovali, opět si zopakovali herní situace. Nic takového, pouze individuálně „bušili“ do dvou tří a čtyř protihráčů. Domnívám se však, že tento výkon nebude stačit na soupeře, kteří nás teprve čekají. A to se týká, jak kondice, tak práce s míčem. Co bylo vidět? Značné části našeho mužstva při zpracování míče odskakoval a sami se dostávali pod tlak soupeře. Pozdní rozehrávka, hra stále pouze po levé straně. Toto se může v dalších zápasech krutě vymstít. Bez tréninku to prostě nejde.
Přesto však zcela zasloužené vítězství, ale soupeř nás neprověřil.
Uvidíme příští zápas – čekají nás Střešovice!!!
Osobní profil nowedding | 11.02.2014 12:42
Neděle dne 19.01.2014, 15:00 hod.

Zdravím, po velmi dlouhé době, příznivce LOKO fotbalu.

Je to hrůza, jak dlouho trvá přestávka mezi podzimem a jarem. Proto se na jakýkoliv zápas v přípravě těšíme.

Jarní přípravu jsme zahájili v Neratovicích, za které nastoupilo několik našich bývalých hráčů. Znali nás. Věděli,co od nás očekávat. Pesto: Neratovice - Loko Vltavín 1:5. Zvitězit s tímto soupeřem v této fázi přípravy je potěšující.

Dalším přípravným zápasem bylo utkání "bartrovražedné" mezi starším dorostem a naladším dorostem.

Sobota dne 08.02.2014, 17:00 hod.
Loko „St.dor.“ : Loko „Ml.dor.“ 4:2
Jednalo o jednoznačný zápas, byť tomu výsledek až tak nenapovídá. Konečný výsledek je pro soupeře milosrdný, protože pokud bychom v prvním poločase proměnili brankové příležitosti, tak mohlo být „vymalováno“. Nebyl klid k rozhodnutí skórovat, a právě proto to takto dopadlo.

Zdravím

PS: Chce to na našich stránkách daleko více informací a sdělení.
Osobní profil nowedding | 02.05.2013 7:36
Zdravím všechny s velkou radostí.
No konečně jsme viděli fotbal, na který jsme byli od našich kluků zvyklí v předchozích obdobích. Stál proti nám silný soupeř z Admiry, ale kluci se nezalekli. Jako by vše co bylo, odhodili za hlavu. Prostě hráli fotbal s osobní nabídkou, dobrým pohybem a výsledek se dostavil. A výsledek mohl být ještě lepší. Nastřelená tyč, břevno, neproměnění 100% příležitostí hovoří o tom, že kluci hráli dobře.
Teď ještě zbývá, aby jsme náš vzestup potvrdili v neděli s Juniorem a především příští týden na "horké" půdě Stodůlek.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 15.04.2013 12:23
Zdravím po dlouhé době všechny příznivce fotbalu Loko Vltavín a mladšího dorostu zvláště !!!
Byl jsem na zápase s mužstvem Tempo Praha. Víra ve vítězství byla velká, ale zklamání o to větší. PROČ? Říkám to nerad, ale u většiny hráčů bylo vidět, že tam není "to bojovné srdíčko LOKO" z předchozí sezóny. Profesorským fotbalem se ještě nikdo nikdy nikam nedostal. Myslet si, že soupeř dá jakýkoliv kousek místa zadarmo je naivita. Nedá, a v neděli ani nedal. Je nám zcela jasné, že hodnocení výkonu jednotlivých hráčů je pouze na trenérovi. Přesto, pokud budou z mužstva skutečně bojovat a chtít hrát fotbal pouze čtyři hráči, tak to je skutečně málo. A porazí nás i mužstva relativně slabší. Myslel jsem si to i Tempu, ale co tvrdím výše se potvrdilo. ŠKODA. Tak snad příště, ale Braník a následně Admira jsou tvrdý oříšek.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 05.03.2013 9:20
Zdravím všechny příznivce fotbalu LOKO,
a po delší době se opět ozývám. V neděli naši mladší dorostenci odehráli přípravné utkání se SD z Hovorčovic. Musím konstatovat, že to byl vydařený zápas. Nedá se říci, že by to byla z naší strany hra bez chyb, ale byla to hra mužstva jako celek. To na co jsme byli v minulosti zvyklí. A to skutečně potěšilo. Domnívám se, že i soupeř zůstal naším projevem zaskočen. ANO, kluci děkujeme a jen tak dále.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 25.10.2012 8:45
Zdravím,
tak jsme konečně utrpěli vítězství. Junior Praha, byť by se podle postavení v tabulce mohlo zdát, že to bude jednoduchý soupeř, tak vzdoroval. Vzdoroval a naštěstí nedokázal zužitkovat naše fatální chyby. Jejich střelecká "impotentnost" hrála naštěstí v náš prospěch. Byl to zápas dvou poločasových tváří. V prvním poločase DOBRÝ a je jen škoda neproměněných šancí. Ve druhé půli nám divákům někdy až vstávaly vlasy hrůzou. Jen "střelecká nemohoucnost" soupeře nás uchránily. No i tak "Pán Bůh děkuj" za tři body. V neděli Stodůlky. Poslední mužstvo v tabulce, ale není vůbec žádný důvod k podcenění. Víme velmi dobře, že se také tento soupeř dokáže kousnout. Přesto se domnívám, že herní kvalita je a bude na naší straně.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 17.10.2012 8:12
Přeji pěkný den,

máme za sebou týden herní hrůzy. Jak jinak nazvat stav, kdy ve dvou zápasech nám soupeři celkem "nasází" 16 branek. To je děsivé. Tak jak hodnotí zápas realizační tým mužstva. V obou zápasech nám u většiny hráčů chybělo "fotbalové srdíčko LOKO". A že ho máme kluci přece ukázali v zápase s Braníkem. Tak proč to nejde a nešlo proti Bohemce či Admiře. Byly to zcele zbytečně potupné porážky. Nám divákům by nevadila ani tak porážka, přestože vítězství je vítězství, ale pokud prohrajeme, ta se vztyčenou hlavou. S vědomím, že jsme to soupeři neulehčili a čestně uznáme, že soupeř byl lepší. O posledních zápasech to však říci nemůžeme, protože jsme to naši hrou soupeřům podstatně ulehčili. Tak snad příště na JUNIORU !!! Držíme palce.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 03.10.2012 8:55
Přeji všem pěkný den a příznivcům LOKO zvlášť !!!

Po delší době se opět ozývám. Máme za sebou čtvrté kolo mistrovské soutěže, na které jsme my příznivci netrpělivě čekali. Asi všichni jsme si říkali " Chytí se ti naši kluci za nos?" Kdo byl, tak viděl, že asi ano. Žádná naivní hra, většinu zápasu žádné dlouhé vození míče, ale snaha o rychlou kombinační hru. Žádné čekání, ale rychlý přístup k soupeři. Ano, může někdo říci, že soupeř nebyl na takové úrovni jako Střešovice či H.Měcholupy, ale je třeba si uvědomit, že soupeř může hrát to co mu dovolíme. A nyní, alespoň se domnívám, toho naši kluci moc soupeři nedovolili. Podle mého názoru šla hra nahoru a tak se můžeme těšit na páté kolo, kde nás čeká silný soupeř z Braníku. Věřím, že vzestup herní formy kluci potvrdí.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 24.08.2012 8:03
Přátelské utkání dne 23.08.2012
SKK Hovorčovice (SD)- Loko Vltavín 3:2(3:0)
Herně docela dobrý. Soupeř nás především v provním poločase předčil v důrazu a tlaku na míč a hráče. Všiml jsem si, že některým dělá problém start na míč po změně směru. Góly jsme dostali po hrubkách v obranné hře. Ale domnívám se, že se to zlepší. Kluci ukázali, že by fyzicky na tom nemuseli být špatně.
Jinak se domnívám, že remíza by zápasu slušela více. Je to příprava a tak nevěšejme hlavy.
Zdravím
Osobní profil nowedding | 16.07.2012 9:33
Přeji pěkný den a zdravím všechna příznivce fotbalu LOKO Vltavín !!!

Po kratší době se opět hlásím se svými postřehy. Blíží se (konečně) podzimní část sezony. Pokud by se nám všem a především hráčům zdála ta minulá sezona nějak náročná, tak ta co nás očekává bude zcela o něčem jiném. Ještě náročnějsí. My, Vaši příznivci však věříme. Věříme jak Vám, tak realizačnímu týmu. Díval jsem se na rozlosování a musím konstatovat, že to bude "hustý". Oni soupeři, jejich síla, je srovnatelná s nejvyšší soutěží v Česku. Co to pro nás, naše hráče znamená? DŮKLADNÁ, MAXIMÁLNÍ PŘÍPRAVA. Pokud možno, nevynechat ani jednu tréninkovou jednotku. SOUSTŘEDĚNÍ? Tvrdá a intenzivní MAKAČKA. Chceš hrát takovouto soutěž, hrát ji se vztyčenou hlavou? Tak jinak než prací a s maximálním, aktivním přístupem to nejde a nepůjde. Navíc, pokud je to možné, tak si ještě přidej. Ano potom můžeme věřit, že budeme rovnocennými soupeři.
A co my Vaši věrní příznivci? NO PROSTĚ VÁM VĚŘÍME!!! Právě proto se na Vás rádi chodíme dívat a povzbuzovat Vás. Dejte do přípravy vše !!!